KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14245179
nr 1424 5179
Lennart Jacobson. Signerad, daterad 42, hus. Olja på duk, 40x53cm, yttermått inklusive ram: 53x68cm
Utrop:
500 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:53:29
Lis Husberg (f. 1920)